Çoğu insan, bahar ve yaz aylarında bir dövme dışarı sıcak olduğunda, şort ve tayt başında giyen ve daha eti göstermek isteyen düşünüyorum. Sonra serin hava etrafında geliyor ve uzun kollu ve uzun pantolon çıkıp, alma fikri uzakta kaybolur dövme.

Soğuk Hava Ay En vardır
Ama aslında, sonbahar ve kış bir dövme elde etmek için yılın en iyi zamanı vardır. Neden? Her şeyden önce, siz ve sanatçı çok daha rahat olacak. Dövme stüdyoları yaz aylarında klima rağmen, kapılar sürekli açılıyor bir iş onları serin tutmak için zor. Kışın stüdyoları çok daha ılıman vardır ve onlar kendi alnındaki ter boncuk silerek tutmak zorunda değilsiniz zaman konsantre sanatçı için çok daha kolay.

Başka bir iyi bir neden şifa düşünmektir. Elemanları için cildinizi alır daha az maruz kalmanın, dövme kapatmak daha iyi iyileşmek için olacak. Ter yeni bir dövme kötüleştirebilir ve böylece güneş yapabilirsiniz. Kış boyunca, vücudunuzun kadar bu şeylere maruz değildir ve dövmeler enfeksiyonu için çok şans olarak olmadan çok daha çabuk iyileşir.

Görünüş ayrıca iyi bir nedendir. Iyileşme süreci boyunca, dövme birkaç "çirkin" aşamalardan geçer -, kabuklanma soyma, eserleri. Eğer soğuk aylarında dövme alırsanız, bu iyileşme sürecinde örtbas ve saati yaz etrafında rulo olacak - resminizin tamamen iyileşti ve göstermek için hazır olacak!

Bekleme süresi düşünülmesi gereken bir şey olduğunu. Kış resminizin halletmek için bir grup insan arkasında beklemek zorunda değilsiniz anlamına gelir çoğu stüdyoları için yavaş sezon olduğunu. Sanatçılarla diğer müşterileri ile meşgul, ya da hatta bir bekleme listesine almak zorunda kalabilirsiniz ise yoğun sezonunda sizin kadar 2-4 saat kadar bekleyebilir. Sanatçılar yaklaşık olarak bu sezon boyunca koştu ve onlara onların bölünmemiş dikkatini vermek için kolay değildir.

Aklınızda Bulunsun One Caveat
Kışın bir dövme için bir dezavantajı soğuk algınlığı, grip ve diğer virüslerin şans. Bu hastalıklar, bağışıklık sistemini boşaltın ve vücudunuzu ve iyileşmek için sanat için daha zor hale getirebilir. Sizin sanatçı muhtemelen onlara herhangi bir mikrop boyunca geçen takdir etmeyeceğini cabası. Bu yılın bu zamanında bir dövme düşünüyor, özellikle eğer, vitamin almak ve kendinizi sağlıklı tutmak önemlidir. Eğer hastalık herhangi bir belirti gösteren iseniz randevu vermeden önce iyi hissedene kadar bekleyin. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için bilinen Vitaminler C ve Çinko vardır. Doktorunuza danışın ve bu vitamin size yardımcı olabilir eğer bakınız.

Yaz geldiğinde ve sen tekrar şort ve tank tops dışarı çekerek başladığınızda, yeni vücut sanatı göstermek için tüm set olacak!

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top