Eğer dövme dükkanı için sizin kişisel tercihlerinize ve zevkinize uyan bir dövme tasarım almaya sağlamak için dövme sanatı stilleri popüler türleri üzerinde gidiş biraz zaman harcamak kafa önce. Eğer fantezi hangi dövme tarzı bilmiyor olsa da, size çıkarları desen biraz görmek mahkumsun sanat tekniklerini keşfetmek daha.

Ejderhalar ve miras ve kültür bakımından zengin olan Asya dövmeler itibaren, dövmeler farklı kategoriler içine yerleştirebilirsiniz onlar hakkında belirli bir görünüm ve geçmişi var.

Vücudunuz size güzel sanatlar diğer herhangi bir şekilde olur ve tüm farklı keşfetmek emin olmak gibi davranın sanat stilleri kalıcı bir işareti yapmak öncesi ve yorumların. Aşiret ve old school dövme daha popüler formları bazıları da ince detay isterseniz, siyah ve gri portre dövme zamansız bir seçimdir.

Sizin sanat bilgi yenileyin ve gerçek bulmak dövme tarzı ve mükemmel dövme tasarımı bir adım önde olacak.

Bir kez sen denemek ve dövme bu tür konusunda uzmanlaşmış bir sanatçı bulabilirsiniz sanat tarzı daralmış ettik. Oradan daha vücudunuzun bir parçası geliştirmek ve anlamını zenginleştirmek için stil ve tasarım fikirlerini keşfedebilirsiniz.


1. İnce çizgi siyah ve gri

İnce çizgi siyah ve gri dövmeler 1970'lerde Doğu LA Chicano toplulukları ortaya çıkmıştır. Siyah ve gri çeşitli tonlarında düzgün ve ince gölgelendirme ile tek iğne oluşturulan ince çizgilerin kullanımı. Hapishane arkadaşları arasından sonra rezil, bugün bu iddialı skeçler güller dahil anma ve portre parçaları ..

2. Biyomekanik

Hardcore bilim-kurgu veya endüstriyel tipleri için biyomekanik dövmeler zor bir seçimdir. Vücudun kaslı bölgelerinde yerleştirilen yırtık dışında eti veya robotik parçalar, dövmeler bu tür ile eşleştirilmiş iyi bakmak. Bacaklarınız, kollarınız, hatta boyun dövme düşünün ve sonra bir dövme tasarımı için fantastik bir makine ilham alın. Sen tasarım kendiniz çizmek için seçebilir veya yetenekli bir biyomekanik dövme sanatçısı için çevresinde alışveriş olabilir.

3. Asya

Onların renkli ve zarif güzelliği ve tasarımlar için dünya çapında sevilen Asya dövmeler koi balıkları, tam vücut sanatı tasvirlerinden dil semboller içeren kiraz çiçeği dövme ve ejderha ve kaplan dövme. Eğer Doğu dünyasının pin-up onurlandırmak istiyorsanız Geisha kadınlar henüz başka popüler dövme tasarım vardır.

4. Kabile

Zengin kültür ve Kızılderili tarihinin anlam tasvir, kabile dövmeler 1990'larda çok popüler bir kol parçası olmuş ve bu süreç içinde çok onların önemini kaybetti. Uygulamalar dövme Gerçek aşiret dövmeler genellikle geçiş ayinleri kabul edilir ve rahipler, bereket ve daha ağrılı el dürttü dövme yöntemleri içerebilir. Manevi anlam Zengin, kabile dövmeler sonraki yaşamın bir parçası işaretleyebilirsiniz.

5. Geleneksel Eski Okul

Geleneksel ve eski okul dövmeler genellikle birbirlerinin yerine kullanılır ve kendi tasarımları kartal dövmeleri, pin-up kızlar, gemi ve çapa bulunmaktadır. Anıt eserlerde sevgi ve zafer dövmeler, dövme tarzı bu tip yaratma konusunda uzmanlaşmış, aynı zamanda Sailor Jerry olarak bilinen Norman Keith Collins olduğunu en popüler sanatçılarından biri. Sen Sailor Jerry hakkında daha fazla okumak ve old school dövme geçmişi inceleyebilirsiniz burada .

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top