Bir tüy dövme çizimleri kişilerde özgürlük ve uçuş aşkını göster.

Renkli ve koyu veya basit ve sembolik, tüy dövmeler zengin tarihi ve önemi vardır. Eğer tüy almak önce, daha anlamlı olan bir dövme için kuş ve onun özelliklerini tanımak.

Tüy Dövmeler ve Popüler Türleri

Bazı kuş dövmeleri seçtikleri ve renkli tüyler için tercih ederken, tek bir düşmüş tüyü dövme kaybı, doğum ve hatta şans sembolik olabilir.

Şans ve servet tüy dövmeler de bir aile kabile ya da klan haraç ödemek yapabilirsiniz. Popüler kuş dövmeler ve tüyleri arkasındaki anlamları birçok farklı türde bir göz atın.

Popüler Kuşlar ve Kanatlı Anlamları

    Baykuş

    Genellikle ölüm sembolü ifade ederken, Kızılderililer baykuş kötü ruhlara karşı koruma sağlar inanıyoruz. Baykuş istihbarat ve gizem semboliktir. Eğer büyü ve sihir fantastik dünyasına konum veya bu haberci kuşun bilgeliğini takdir olsun, baykuşlar ve onların tüyleri akıllıca bir seçim yapmak.

    Tavuskuşu

    Kraliyet ailesi için bir dövme uygun, renkli bir tavuskuşu kollar, sırt ya da göğüs kafesi için bir canlı ve güzel bir dövme tasarımı yapar. Yeniden doğuş ve Hıristiyanlık öğretileri yenilenme Sembolik, güzel kuş kutsallığı temsil eder ve kibir zamanlarda bir dokunuş.

    Ezop Masalları yılında Peacock ve Juno, tavuskuşu "Her Fates iradesiyle atanmıştır sürü" öğrenir ve melodik şarkı yerine yerine onun güzelliğini kabul etmelidir.

    Dünyanın diğer bölgelerinde, tavuskuşu eşit sevilir. Hindular hissediyorum tavus iyilik, şans ve şefkat göstermek ve bazı kültürlerde kuşlar telif tahtlar arasında kazınmış. Eğer övünme tip değilseniz, iyi o zaman gurur ve mürekkep bu renkli kuş.

    Kartal

    Amerika Birleşik Devletleri ve özgürlük ve cesaret haraç ödemek için, hiçbir şey bir All-American yener eski okul kartal. Gagasında bir afiş Waving veya gül bulutu arasında uçuş alarak, kartal dövmeleri muhteşem anıt ve askeri dövmeler yapmak ve daha kişisel bir anlamı kontrol etmek için bile dahil edebilirsiniz.

    Anka kuşu

    Yunan mitolojisinde, bir Phoenix bir tüy sonsuz yaşam söz söylenir. Bu efsanevi kuş Mürekkepleme bir tüy Ölümsüzlük görüntülemek için tek yoldur. Alevleri kendi yuva kurduktan sonra, Phoenix üç gün sonra yeniden doğdu. Tam renkli imzaladılar BIR alevli tüy yanan bir tasarım fikri yapar.

    Martı

    Yaklaşık olarak diğerleri gibi saygı olmasa da, martı okyanus için bir aşk da dahil olmak üzere ve aynı zamanda hayatın gelgitler üzerinde yükselen birçok şeyi temsil edebilir. Richard Bach tarafından kitap Jonathan Livingston Seagull, bir serseri martı kendisine sadık kalmak ve paketi kaçan rağmen kendi hayallerini inanarak amaç ve uçuş öğrenir. Uçuş bir martı kanatları basit bir anahat şüphesiz yukarıda yüksek sinek ve inanmak aynı mesajı tasvir edebilir.

Bir Tüy Dövme Tasarım Nasıl Olmalı
Eğer kuş seçmiş kez bir tüy dövme tasarımı başlamak için sanatçı ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Eğer renk sürü eklemek için seçebilirsiniz parça ya da daha gerçekçi tüy tasarımı yapmak için sadece birkaç seçkin tonları ekleyin.

Kızılderili İlham
Tüylü sanat So much Kızılderili kültürü ve sembolizmi ile bağlantılı olabilir. Rüya yakalayıcılar, Kokopelli, vahşi Buffalo ve totem direkleri tüm bir Hint ilham dövme oluşturmak için bir tüy tasarımı dahil edilebilir. Dünyevi ve ruhani bir parça oluşturmak için turkuaz, mercan ve kumul renklerin sürü ekleyin.

Dövme Araştırma ve bulma
Tüylü ilham için, kitap çarptı. Kütüphane veya kitapçıya var ve çeşitli kuş türleri resimleri düşürmekten ve benzersiz tüy desenleri ve renkleri göz atın.

Eğer fantezi bir tüy bulduktan sonra, kuş hakkında daha fazla keşfetmek ve onun kültür veya menşe, bazı büyük kişisel anlamını temsil edip edemeyeceğini bakın. Eğer kuş bulduk sonra, tasarım fikirleri uçuş atalım.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top