Harika görünümlü bir dövme yaptırmak için en iyi portföy bir dövme sanatçısı aramak için önemli unsurlardan sadece biridir. Tek ve en önemli faktör güvenliktir. Stüdyo temiz  mi? Bu lisanslı mı? Onlar tesislerinde bir otoklav var mı? Bunlar yeni bir dövme stüdyosu üzerinden ararken cevaplanması gereken birçok soru sadece bir kaçıdır.

Biz güvenli dövme teşvik ve hatta bir dövme stüdyosu içinde olmamıştı insanlara öğretmek istiyorum. Olabilecek herhangi bir sorunuz için sitemizi göz atın. Eğer bize ulaşın, aradığınızı bulamazsanız, biz yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

Sizlere dövmemodelresimleri ile dövme resimleri paylaşımları ile eşsiz bir üstünlüğe sahiptir. Bu büyük bir başarı var ve biz gurur duyulacak bir şey olduğunu biliyorum. Biz farklı olmak için söz verdi ve biz bu sözü yerine getirmek konusunda başarısız olmadı.

Farkedeceğiniz ilk şey, biz her zamanki dövme dükkanı değil. Dövme hızla ince sanat son derece popüler bir formu olarak kabul haline geliyor. Yani dövme hakkı bir sanat galerisi içinde halletmek için mantıklı değil? Başardık sanıyordum. Sen bir sanat stüdyosu içine adım ve yeni dövme için değil sadece olacak ...

Biz kendi sanayi ve sanatçılar sadece destek vermekten gurur duyuyoruz, ama aynı zamanda bizim yerel sanatçı ve zanaatkarlar. Bunun yerine duvarlarını kaplayan genel dövme flaş dolu zamanki metal raflar, kendinizi orijinal tablolar ve fotoğraflar çevrili bulacaksınız. Biz de çizimler, baskılar ve el yapımı esnaf takı, satın mevcut tüm var.

İçeri gel ve bizim süper yetenekli ve süper güzel sanatçılarla buluştu. Ayrıca, sadece yer kontrol.

Not dövme içine, ama art love? Biz de bir sanat galerisi vardır!

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top