Bir dövme yaptırmanın maliyeti ne kadar eder merak ediyorsunuz değilmi? Dövme yaptırmak için öncellikli olarak bütçenizi fazla zorlamayacak ama herzaman kaliteli akıllıca bir seçim yapmak gerekir.

Bir çok kuaförler gibi, dövme sanatçıları kendi sanat fiyatlandırma için kendi kurallar ve ilkeler ayarlamak için eğilimindedir ve bu çok iyi bir şey olabilir. Iş değerinde dövme, yer ve saat türüne bağlı olarak daha iyi parça kalitesinden ödün vermeden dövme planlayabilirsiniz içeriyordu.

Eğer daha fazla işi daha iyi bulabilirsiniz çoğu hizmet sektörlerinde olduğu gibi buna değer. Birkaç kuruş tasarruf etmeyin veya herhangi bir erken gerekli olandan imzaladılar almak. Vücudunuz her zaman en iyi değer ve ne kadar dövme maliyeti, buna göre planlamak ve tasarım fikri sürecinde aktif kalırken sizin vücut sanatı için tasarruf başlayabilirsiniz genel bir fikir varsa. Edilir

Neredeyse tüm dövme sanatçıları zaman, beceri ve istenen hizmeti gerçekleştirmek için gerekli ürünlerine dayalı çalışmalarını fiyat olacak.

Sadece telefonu alıp onların fiyatlandırma temelinde işe yaramaz almak için önceden bir dövme dükkanı çağırıyor. Sanatçı görmek ve fiziksel bir başlangıç almadan önce maliyet belirlemek gerekir. Değil sadece bir danışma size parçası olduğu temel sorunu olmalıdır gelemez böylece herhangi bir tasarım ayarlamaları yapmak için zamanı sağlarken işin tutulumu anlamak değil, aynı zamanda gider yardımcı olacaktır.

Temel Hususlar

Sizin dövme nihai maliyet alıntı yaparken aşağıdaki temel hususlar dikkate alınacaktır.

Konum: Bazı olduğu gerçeği için yerle mürekkebi daha zordur, sizin sanatçı talebinizi karşılamak için çıtayı yükseltmek olabilir.

Detay: Bu tüm ayrıntıları var ve bu sizin için ödemek için gidiyoruz budur. Flaş sanat basit bir parçasının bir üreme gibi çok ayrıntılı olarak, bir söylemek gerekmez Salvador Dali esintili dövme.

Renkler: bir siyah ve gri dövme ve renkli bir resim ve bütçe arasındaki tartışmaya ediyorsanız siyah için göz, tercih etmektedir. Genellikle daha renkli dövme, daha fazla mal olacak.

Boyut: dövme büyüklüğü olasılıkla tasarım sürecinde en büyük unsurlardan biridir. Gitmek büyük daha fazla ödeme bekliyorlar.

Özel veya Flash: Eğer bunu ödemek için gidiyoruz kendi yaratıcılıklarını dalmak için bir sanatçı isteyin Herzaman. Eğer flaş bir parça bulursanız başka bir deyişle, büyük olasılıkla bir özel tasarlanmış bir parça daha az ödeme yaparsınız vücudunuzun layık kesin.

Diğer Seçenekler kaynakları

Bir kez resmi bir dövme sanatçısı aldık alıntı ya, randevu çevresinde alışveriş veya bütçe maç için dövme ayarlamalar yapabilirsiniz. Yer değiştirmeden veya çok uzun bu genel dövme kavramı feda etmez gibi detaylara sınırlayıcı düşünün. Ya da, daha iyisi, pennies kaydetmek ve ilk defada doğru yapmak. Sonuçta, dövme çıkarılması bile pahalı olduğunu.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top