Kertenkele Dövme Desenleri 2013
Ketenkelelerin ugün dünya üzerinde 3000'den fazla türü mevcuttur. Soğuk havalara dayanıklı olmadıklarından genelde çöllerde veya tropikal iklimlerde yaşarlar. Yer altında, ağaçlar üzerinde yaşayanları olduğu gibi, havada uçanları, suda yüzenleri, renk değiştirebilenleri de boldur. Yaptıracağınız tattoo kertentekelenin hangi türünü  seçeceğiniz tamamen size kalmış.

Kertenkele tehlikeden kurtulabilmek için kuyruğunu bırakıp gider. Kertenkele bize yaşamı,veya olayları oluruna bırakma ve kendini koruma prensiplerini gösterir. Bu sebeplerden kertenkele dövmesi taşıyacak şahısların bu tarz prensiplere sahip olması şarttır. Bir dövmeye sadece felsefik açıdan yaklaşmakta doğru olmaz kimi zaman insanlar kertentelenin fiziğinden ve hayatta kalma başarısından etkilenıp  dövmesi yaptırabilir.

Bazı tattoolarda ince işlemeler ve boyut çok önemlidir. Örneğin; kertenkele tattoosunda hayvanın yapısına bağlı olarak pullu bir şekilde yapılması gerekir ve bu çok ince bir iştir. Seçeceğiniz renkler be boyut tattoonuzu daha hoş bir hale getirebilir. Aynı zamanda kertenkele dövmesini üç boyutlu olarak yaptırabilir ve daha gerçekçi bir görüntü sağlayabilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top