En iyi dövmeler, renkli dövme modelleri

Tattoo dekoratif dövme için pigment değiştirmek için derinin üzerindeki mürekkebin çeşitli ekleyerek yapılan bir kalıcı veya geçici işareti vardır. Hayvanlar üzerinde yapılan dövme en yaygın olarak tanımlanması için kullanılan süre insan cildi üzerinde yapılan tattoo, vücut süslemek bir tür. Piercing ve dövme tasarım dünya çapında çeşitli kültürler tarafından yüzyıllardır uygulanan edilmiştir vücut sanat popüler bir formu vardır.


Dövmeler kalıcı omuz, kol, göğüs ve ayak bileği gibi ve aynı zamanda vücudun gizli parçası vücudun çeşitli alanlarda işaretlemek. Dövme benzersiz ifadeler, statü ve rütbe işaretleri, dini ve manevi bağlılığın sembolleri, yiğitlik, cinsel lures, sevgi rehin, ceza, vücut süsleme, koruma, ve serseriler, köle ve hükümlülerin işaretleri olarak hizmet etmiş.

Dövmeler tasarım birkaç türü açısı, kelebek, çapraz, kaplan, ünlü, çiçek, Celtic, alt sırt dövmeler, Dövme hayranları iyi seçimdir ejderha vb içerir.Dövme benzersiz ifadeler, statü ve rütbe işaretleri, dini ve manevi bağlılığın sembolleri, yiğitlik, cinsel lures, sevgi rehin, ceza, vücut süsleme, koruma, ve serseriler, köle ve hükümlülerin işaretleri olarak hizmet etmiş. Dövme sembolizm ve etkisi farklı yerleri ve kültürleri büyük ölçüde değişir. Dövme bir kişinin akrabaları hakkında veya alakasız bir kişi hakkında da nasıl hissettiğini göstermek veya açığa çıkabilir. Antik dönemde, Dövme muhtemelen kazara yaratıldı. Birisi, küçük bir yara vardı ve kurum ve ateşten külleri ile kirli bir el ile ovuşturdu söylenir. Şimdi dövme olarak bilinen cilt üzerinde kalıcı bir iz işareti veya simge, sonuçlandı. Zaman geçtikçe, onlar gibi yaratıcı kasıtlı olarak iyi kullanmayı öğrendi. Külleri ile kesikler ve diğer yaraları sürtünme başlayarak "tattoo" gelenekleri, modern yöntem olan boyalar veya mürekkep eklemek için cilde elle toplama.

Bir dövme iğne ve mürekkep kullanarak cilt üzerinde kalıcı veya geçici yapılır. Kelime dövme Tahiti terim türetilmiştir "tattoo," hangi "işaretlemek için" anlamına gelir. Dövme yüzyıllardır her kültürden insan tarafından kabul edilmiştir, ancak son zamanlarda ABD'de sosyal kabul kazanmıştır.0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top