Tattoo - En Popüler Dövme modelleri nelerdir?
En Popüler Dövme Desenleri nelerdir?

Tribal Dövme -
Tribal dövme tasarımları yüzlerce yıldır var olmuştur ve daha fazla karmaşık ve sürekli gelişen ve neo aşiret dövme stilleri olarak bilinen haline gelmiştir ne dönüşüyor hale gelmektedir. Tribal dövme geleneksel olabilir tüm vücudu kaplayan 'Modern İlkel' görünüm ile karakterize kol ve bacaklarda veya daha renkli stilleri 'kara iş'."Old School" Stil Dövmeler - Çapa ve kırlangıçlar bir dönüş yapıyor gibi görünmektedir ve sadece eski denizciler ve bisikletçileri arasında. Birçok adamlar önkoldaki ol 'denizci Jerry dövmeler için giderken kadın bir sürü onların boyun ve göğüs kırlangıçlar ve çapa dövmeler için soruyor. Bu stil, böyle Suicide Girls gibi geriye vixens ile karakterize 1950 canlanma ile körüklenmektedir.
Sırt ve bel Dövmeler -
Bu özellikle kadınlar arasında daimi favori vardır. En popüler alt sırt dövmeler hala kabile tasarımlar ama ejderha, lotus çiçekleri ve doğu sembolizm gibi popüler gibi görünüyor.Ejderha Dövme -
Dragon dövme tasarımları bir canlanma zevk gibi görünüyor dövme başka bir tarzı vardır. Geleneksel Çin ejderha dövmesi daha efsanevi ejderha ejderha çok stilleri vardır.


Celtic Tattoos -
Celtic dövmeler bir celtic mirası olan insanlar değil, aynı zamanda hiçbir celtic kökenli birçok kişi tarafından yapılır. Celtic semboller bazıları doğada evrenseldir ve tüm ırklar için ortak evrensel anlamları vardır. Celtic dövme tribal dövme celtic olarak bilinen dövme bir stili oluştururken aşiret dövmeler ile karıştırılarak neden açıklayabilir.Dövme Yaptırmak için ipuçları

Lütfen dövme dikkatli seçin. Duvar 'flash' dövme kapalı bazı için gitmeyin. İyi bir dövme sanatçısı 'özel iş' yapma yeteneğine sahiptir.

Japon ve Tribal stiller gibi farklı dövme stilleri bir arada deneyin. Bu çalışmıyor!

Saygın bir dövme sanatçısı ucuz ama kaçınılmaz olarak daha sonra pişman olmayacaksınız bazı backstreet 'kazıma' gidin. Eğer dövme bir sürü alma planlıyorsanız dövme sanatçısı ile bir ilişki kurmak.

Özellikle yeni dövmeler gereken özeni. Yaz aylarında birçok kişi dövme olsun ve halk kendi dövme flaş için sabırsızlanıyorum. Onları solacak çok güneşe yeni dövmeler maruz kalmamasıdır dikkatli olun. Onları erken solmaya önlemek için güneş koruyucu bol kullanın.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top