Tribal dövme modelleri
Sanat çok farklı alanlara bölünmüş ve bulguları çok sayıda var olabilir. Ne olursa olsun kültür ve görüşlerin, sanatın evrensel bir değer sahiptir ve bu aşiret dövmeler kültürünün bir ithalat parçası olarak kabul edilir. Bu sanat, yakalanan vurgulanır ve bulaşan olduğu kültür gemi olduğu iddia edilir. Bu sosyolojik bakış ötesinde, sanat sadece maddi ve toplumun diğer üyelerinin estetik tat çekici insan yaratıcılığının bir ifadesidir. Tribal dövme bu güzel örneklerdir.

Art en bilindik formları arasında olan insan vücudu içermesidir. Bedensel, sanat yepyeni bir seviyeye sanatsal ifade alır. Kenara oluşturulduğu tarafından radikali anlamına gelen bunun ifade ortam olarak insan vücudu tarafından kullanılan anlamda eşsizdir. Birçok durumda, cilt daha dayanıklı ve veya mermer tuval ve boya göre çalışmak ilginçtir. Modern toplumsal pratiğin bile yaratıcılığı önemli tutulumu olarak vücut sanatı düşünür. Ancak, olan desen ve tasarımlar aşiret dövme kullanımı sadece yaratıcılık belirtileri ve dövme alıcının kişisel zevkinize daha fazladır.
Tribal dövme ve kabile desen kullanımı, tasarım ve görseller şık değildir. Onlar ait oldukları kültürün geliştirilmesi için önemli bir vasıtadır. Örneğin, güneş veya iç içe eğri ve sivri hatları belirli etnik grupların temsilcisi vardır. Güneş görüntü Latin Amerika kültürü ön plandadır. Bu güneş büyük önem onların Aztek, Maya ve İnka kültürleri, kaynaklanır.

Benzer rakamlar onların kalıntıları görülebilir. Interwoven eğri ve sivri çizgiler bugün bazı Pasifik adalarında yaşayan bazı kabilelerin organları görülebilir. Asıl şaşırtıcı olan kendi kültürlerini de vücut sanatı pratik ve aynı desen kullanımına öncülük olduğunu. Bu kabilelerin erkek üyeleri aşiret dövmeler olması görülebilir.

Daha önce sözü olanlar gibi aşiret dövmeler kullanımı sadece başkalarının dikkatini yakalamak değildir. Ayrıca bazı kültürlerin zengin mirasını vitrin. Desen ve tasarımları ile aşina olanlar bir kişinin cilt üzerinde yeniden ne kadar iyi takdir edecektir. Genellikle bu konuda soracaktır tasarımı ile yabancı olanlar için. Böylece, tasarım ve desen kökeni ve anlamı söylenecek. Bu durumlarda her ikisinde de dövme tasarımdan alındığı kültür terfi ve söylem konusu haline gelmiştir.

Gerçekte, bir kabile dövmeler daha iyi müzelere metin, örgün öğretim ve turlara göre diğer kültürlerin başkalarının takdir ve bilgiye telkin edebilir. Cilt üzerinde basit bir desen benzersiz ve belirli bir kültür ve mobil bir hikaye ve hesap olacaktır. Bu aynı zamanda kültürü ve sanatı kendi konularında dövme sanatçıları tarafından yerleştirilen desen korunmuş ve hayatta kalmasını sağlar. Bu kültürlerin sanat yalnızca yaptıkları desenler hayatta belirtmek gerekir. Artık yaygın olarak dolaştırılan Eğer tarihe karışacak. Onları hayatta tutan kabile dövmeler kullanın.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top