Vücut yanı ve sırt için dövme modelleri
Yan dövmeler bu dövmeler göğüs kafesinin tarafında yapılır. Bunlar çiftler halinde ya da herhangi bir yüzünde bir soyut formu gibi yapılabilir. Senin tarafına yapılan dövmeler Başlarken bir tuval olarak kullanmak için daha büyük bir alanı size. Bu alanda oldukça kemikli ve hassas olduğundan Yan dövmeler de oldukça ağrılıdır. Göğüs kafesi dövmeler için ideal tasarım çeşitliliği vardır. Ünlüler onların yüzüne dövmeler onaylayarak seviyorum. 9 popüler tarafı dövme fikirler aşağıda verilmiştir. Göğüs kafesinin bir tarafındaki uzunluğa yapılan dövmelere örnekler: • Çince veya Japonca Scripts. Bunlar genellikle ideogramların ve oldukça havalı görünüyor. Derin felsefi anlamlar ya söyleyerek genellikle tercih edilir. • Melek motifler de göğüs kafesinin büyük bir ölçekte yapılabilir. Onlar mutlaka düşmüş veya intikamcı melekler oldukça erkeksi ya da yıldırıcı görünebilir, tasarım girly ya da hercai menekşe olmak zorunda değilsiniz.
• Koi balıkları tasarımlar yapılabilir, her detay en ince çalıştı edilebilir göğüs kafesi üzerinde renkli ve parlak şekilde olduğunu. Anlamı değişir tasarımına bağlı. Artı Çoğunlukla Koi balıkları Koi balıkları, yön, renk vb arka plan, üzerinde çalışmış olabilir çok detay gücü, azim, cesaret ve hatta seviyorum temsil vardır.
Büyüklüklerinin genellikle büyük olduğu gibi: • Ejderha dövmeleri ribcages için idealdir. Dragons mistik, fantastik ve macera bir cephe sunabilirim mitolojik yaratıklar. Ejderha dövme Doğu veya Batı türleri daha fazla tercih hangisine bağlı olarak farklılıklar vardır. Onlar da büyük ölçekte güzel bakmak ve selam eski okul ya da geçmişin rock and roll yaşam tarzı olarak • Pinup kızlar göğüs kafesi dövmeler için başka bir favori vardır. Bu çok renkli ve tasarım duyusal olabilir. Büyük tuval çıkıp gerçek bir sanat için bir şans verir gibi • Tiger dövmeler göğüs kafesi için yapılır. Daha gerçekçi kaplan, daha güzel gösterimi. Üzerine alır renkler ve görüntü yepyeni bir seviyeye kaplan dövme getiriyor. Kaplanlar sızmak erkeklik, saldırganlık, tutku ve güç. • Aşiret tasarımları aynı zamanda doğada çok erkeksi bir monokromatik sinirli bir görünüm vermek gibi sonra aradı. • Yaşam Ağacı anlamlı deyimler ve tırnak yazılı alınabilecek pek çok dalı vardır İrlandalı bir tasarımdır. Hepimizin aynı kökene sahip ancak çeşitlendirilmiş var nasıl temsil eder, ama hala ilgili arası olduğunu bütün. Hiçbir erkek ada tipi tema gibidir. • Çizgi roman karakteri size çocukluğa dönmek ve zaman boyunca favori karakteri için saygı ödeyerek muhteşem bir yoludur yapabilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top