Yılan dövme modelleri
Bir dövme düşünmek çok kişi bir çok kişisel bir nedenden yapıyorlar. Onlar sadece bir tasvir mesaj ama tarih açısından zengindir ve bu tür yılan dövmesi gibi mitler ve efsaneler ile ilgili bir şey olabilir bir çeşit mürekkep bir bir arzusu yok.

Yılan kötülük, hile, ahlaksızlık ve yıkım ile ilişkilidir. Onlar da kötülüğün bir simgesi ve Cennet Bahçesinde Adem ve Havva'nın hikayesi Hıristiyan temsil çünkü yılan dövmesi popüler olduğu yılan hileler onları meyve yiyerek Tanrı'ya itaatsizlik içine.


Genellikle dünya yüzeyinin altında bulunan bu yana Yılanlar yeraltı bekçisi olarak görülmektedir. Yılan ona bağlı bazı olumlu anlamlar var. Dünya çapında birçok kültürleri yılan bilgi ve bilgelik bakımından zengin olduğunu düşünüyorum. Yerli Amerikalılar yüksek konuda yılan tutun, ve onun düşmanları mücadele yılan yeteneği gücü ve güç işaretidir. Ayrıca yılan bazı yıllarda doğmuş bireyler için bir Çin burcu işaretidir.


Doğada çok esnek yılan dövmeleri Yani, onlar yılan dövmesi giyen bireylere özgü ona bağlı bir anlamı olabilir. En popüler tasarımlarının Rattlesnakes ve kobralar vardır. Yılan dövmesi gibi bir kafatası gibi diğer tasarımlar ile kullanmak için popüler bir seçenek, ya da panter ve kaplan gibi diğer hayvan dövme tasarımları ile.Eğer dövme tasarımı birçok seçenek var ve eşit olarak dövme Vücudunuzda yerleştirilmesini nereye dikkate bir dizi seçenek var. Bu dövme tasarımları bacak çevresinde veya arkasında sarılı kolu, çeşitli renklerde bu tasarımları sanatsal güzelliğini artırır kalın çizgilerle genellikle koyu renkli olabilir.


Yılan dövmesi genellikle geniş ve ayrıntılı zor tasarım yapar yöneliktir. Eğer büyük bir yılan dövme tasarlamak için gerçek bir profesyonel ihtiyacınız olacak, çünkü onu çevrimiçi galerileri düşünün öneririm. Eğer iyi galerileri (genellikle küçük bir ücret) seçtiğinde size bir parçası olabilir forumlar yoluyla daha kaliteli tasarımlar ve daha iyi sanatçılar erişimi olacaktır. Deneyimli dövme ve dövme meraklıları hang out yerdir. Ben daha iyi olan benim tercihleri ​​var, ama senin kararına erteler, ben sadece tüm sonra, daha iyi bir dövme için fırsatlar kendinizi hile yok öneririz, çok uzun bir zaman için bir parçası olacak .


0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top