Vucuda yapılmış bir dövmenin sildirme maliyeti nedir? Düzeltici kozmetik tedaviler veya işlemler pahalı olabilir, ancak bu solmuş dövme silme veya dövme durumunda her zaman doğru olmayabilir. Bir dövme ya da dövmeler kaldırmak için kullanılan prosedürler pahalı olabilir, bazı prosedürleri muhtemelen binlerce dolar mal olabilir. Kenara bir olasılıkla pahalı kozmetik tedavi veya cerrahi prosedürden, bir dövme görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için en ekonomik şekilde tartışmalı bir bir topikal dövme krem kullanımı geçer.

dövme sildirme maliyeti
Bazen dövme kaldırma masrafları sıkı bütçe kısıtlamaları olan kişiler için pratik olabilir. Birçok kişi bir dövme görünümünü azaltmak için en ucuz yolu ararlar. Dövme krem maliyetleri, en etkili bazı ve en az bir yüz dolar bir şişe perakende bugün piyasada bulunan en güvenli topikal dövme kremler bazı açısından. En etkili krem bazı daha az elli dolar bir şişe için bile kullanılabilir. Diğer yöntemler bir dizi için dövme çıkarma maliyeti potansiyel büyüktür.

Bir dövme çıkarma daha fazla mal olabilir daha sadece para, birçok işlemleri de zaman maliyeti, verimliliği gelebilir ve hatta konfor. Lazer dövme silme ve dermabrazyon almak için birden fazla randevu alma olanağına sahip iki dövme silme yöntemleri bir dövme kurtulmak. Ayrıca, bir kişinin günlük yaşam ve rutin randevu planlanan ve katıldı gerekir bu şekilde istenmeyen bir dövme kurtulmak için kesintiye gerekir. Sonra tabii ki mümkün rahatsızlık meselesi var. Lazer ve dermabrazyon dövme kaldırma Her iki tedavi potansiyel ağrı geçiyor kişinin neden riski var. Dermabrazyon kendisi bir dövme kurtulmak için çaba deri birkaç kat uzakta ovma içeren bir işlemdir.

Bu dövme silme ve bir dövme krem arasındaki farkı ayırt etmek önemlidir. Bir dövme krem tamamen dövmeler kaldırmak içindir bir tedavi ya da işlem değildir. Ancak, dövme krem önemli ölçüde solma ve bir dövme silme yardımcı olabilir. Kullanarak topikal kremler daha uzun sürebilir, ama sonuç sizi şaşırtabilir!

Dövme kaldırma maliyeti sadece bir işlem ücreti ile değil, aynı zamanda bir kişinin takip etmez, alternatif bunlarla sınırlı değildir. Birçok kişi için, dövme solma ve dövme kaldırma arasında seçim açık gibi görünebilir. Ancak, dövme solmaya tamamen dövme çıkarmadan daha gerçekleştirmek için genel bir daha kolay hedef olabilir. Bir dövme solmaya krem ​​bir doktor veya herhangi bir sağlık ofisine hiç ziyaret ile evde kolayca kullanılabilir.

Gerçek maliyet açısından bir topikal dövme solma ürünün bir yararı özel fırsatlar ve indirimler olduğunu. Bir üst azaltma krem hatta müşterileri bir "bir şişe ÜCRETSİZ alın, iki şişe satın al" anlaşma sunuyor. Bu randevu gerektiren kaldırma işlemleri bu tür fırsatlar ve indirimler bulmak için son derece nadirdir. Ayrıca, çoğu dövme solmaya krem sonuçları görünür olmak için birkaç hafta alabilir, ancak bazı durumlarda, dövme tedavi sonuçları sadece daha uzun kullanımı ile iyileştirilmesi ile süresiz kullanılabilir.

1 yorum:

  1. Dövme sildirme fiyatları hakkında bilgi alabilirmiyim

    YanıtlaSil

 
Top