Ne yazık ki, dövme pişmanlık günümüz toplumunda tüm nadir olmayan bir deyimdir. Bu önce sadece iki yıl insanların çoğunluğu için geçerli olmayan bir kavram olurdu. Yıllar içinde, dövmeler gençler ve genç yetişkinler olarak elde insanların oldukça büyük numaraları ile, çılgınca popüler olmuştur. Ancak, çoğu insan gençler biz yetişkinler olarak ne gibi çok nadir olarak ne gibi, kabul edecektir. Tatlar ve tercihleri ​​her zaman değiştirin. Dövme pişmanlık herhangi bir yaş ve bir kişi bir dövme vardı ne kadar uzun olursa olsun ortaya çıkabilir, onlar bir gün uyanıp artık vücutlarına istediğiniz ihtimali her zaman vardır. Yaygın dövme pişmanlık ortaya çıkışı hızlı bir artış ve dövme kaldırma sektörünün genişlemesine yol açmıştır.

dövme yaptırma pişmanlığı
Dövme pişmanlık artmış gibi Neyse ki, bu nedenle dövme kaldırılır ve soluk olabilir hangi yöntem sayısı, hem de dövme kaldırma arkasındaki bilim ve teknoloji var. Aslında, son kozmetik gelişmeler kolay uygulanan topikal dövme krem ​​başka bir şey kullanarak istenmeyen bir dövme görünümünü azaltmak için mümkün kılmıştır.

Dövme pişmanlık olan kişiler pahalı ve rahatsız dövme kaldırma işlemleri katma zorluk geçmesi gerekmez. Bu yeterince istenmeyen bir kişinin vücudunda işaretleme yaşamak zorunda olduğunu dövme pişmanlık kolayca düzeltilebilir bir şey olmalıdır.

Topikal dövme kremler tamamen invaziv yöntemler olabilir ve onlar muhtemelen lazer dövme silme gibi bazı diğer seçenekler daha sonuçlarını göstermek için daha uzun sürebilir gibi bir dövme kaldırmak yeteneğine sahip olmayabilir. Bu sadece bir gerçektir, ama bir dövme kremi kullanarak, hiç dikkat dövme için çizilir. Bir krem aldım ve az güçlük veya zorluk ile istenmeyen dövme uygulanabilir. Lazer kaldırma ve cerrahi hem de  dövme çıkarma tedaviler tedavi veya prosedür tamamlandıktan ve lazer kaldırma durumunda, bölgede potansiyel olarak tedavi sonrası kırmızı ve ihale haline gelebilir sonra bandaj gerektiren olasılığı var. Tamamen bir dövme yok etmek için cerrahi olarak çıkarılması etkili ise ameliyat bölgesinde arkasında bir iz bırakarak riski ile geliyor. Kremler sonuçları göstermek için daha uzun sürebilir, bir dövme cerrahi eksizyon de kurtarma veya iyileşme dönemi içerebilir.

Bazı kişilerde dövme yaptırmanın pişmanığı modern toplumda dövmeler pek çok insan arasında ortak bir duygu, ama bu aynı insanlar bir dövme görünümünü en aza indirmek için orada herhangi bir etkili, güvenli ve uygun fiyatlı seçenekler yok varsayalım. Dövme solmaya kremler olabilir maliyeti kadar az elli dolar online ve dövme pişmanlık hafifletmek için yardımcı bir fark yaratabilir.

Bir dövme krem ​​tamamen bir dövme kurtulmak yeteneğine sahip olmasa da, bu belirgin bir dövme ya da dövmeler görünümünü azaltmak için yeteneği var.

Dövme pişmanlık bir over-the-counter dövme krem ​​kullanımı yoluyla ele alınabilir. En etkili kremler çoğu dövmeler görünümünü dövme ne renk mürekkep olursa olsun azaltmayı çalışabilir. Bir dövme pişman birçok kişi için hayatın bir gerçeği, ama bu pişmanlık yaşayan olmak zorunda değildir.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top