Ejderha dövmeleri, kuş dövmeleri, at dövmeleri, kelebek dövmeleri, kedi dövmeleri, kurt dövmeleri, burç dövmeleri, çiçek dövmeleri, arı dövmeleri, köpek dövmeleri, tribal dövmeler, celtic dövmeleri, ağaç dövmeleri, akrep dövmeleri, anarşi dövmeleri, böcek dövmeleri, cin ve peri dövmeleri çeşitleri

dövme çeşitleri
Dövme oldukça kapsamlı bir sanattır. Birçok dövme çeşidi bulunmaktadır. Bu dövme çeşitlerini kuş dövmeleri, at dövmeleri, kelebek dövmeleri, kedi dövmeleri, kurt dövmeleri, burç dövmeleri, çiçek dövmeleri, arı dövmeleri, köpek dövmeleri, tribal dövmeler, celtic dövmeleri, ağaç dövmeleri, akrep dövmeleri, anarşi dövmeleri, böcek dövmeleri, cin ve peri dövmeleri olarak sıralayabilir ve bunlara daha birçok dövme modeli ekleyebiliriz.

Dövme çeşitlerinin bu kadar çok olması dövme yaptıracak kişiyi dövme seçiminde kararsız bırakabilir. Bu noktada kişi kendisine en uygun olan dövme çeşidini tercih etmelidir. Peki kendimize en uygun dövme çeşidini nasıl seçeriz? Bunun için birkaç dövme modeli belirledikten sonra kendimizi en iyi şekilde hangisinin yansıttığını düşünmemiz ve ömür boyu sıkılmayacağımız bir dövme çeşidini tercih etmemiz gerekmektedir.

1 yorum:

 
Top