Daha önce de belirttiğimiz bu , bukafatası dövme diğer bazı anlamları vardır bazı eski inanç ve uygulamaları kökleri var .

Kafatasları kupa olarak - bu öldürülen düşman kafatasları tutmak ve ( örneğin kupa olarak görüntülemek için yaygın bir uygulama oldu : Onlarla surlar ve kuleler süslemek için ,Hain Kapısı , vb ) de mızrakları bunları görüntülemek için , bir uyarı işareti olarak parmaklıklar üzerinde kafatası tutmak için ya da şarap bardak olarak kullanmak bile . Biz Rus suç dövme düşünün eğer Örneğin, çete dövmeler , cezaevi dövmeler , vb geldiğinde kupa olarak kafatası - dövmeler çok yaygın bir tema vardır , bir kafatası dövme cinayet ( önemli bir) anlamına gelir. Bir dövme tasarım askeri nişan (özellikle omuz dövmesiapoletler ile ) ile kafatası birleştirir , genellikle bir katil atar
. Kafatasları ve iskelet dövme ( 3 )
apoletli" Vory V Zakone adlı " ( Yaklaşık " hukuk Hırsızlar " ) üyesi olan mahkumlar için farklı süslemeler vardır . Dövme bu tür olan bir tutuklucezaevinde hiyerarşisinde yüksek bir konuma sahip bir kişidir . Kafatası varlığı bir katil olarak takan belirler . Bu blogda bu konu hakkında daha fazla bilgi: russiancriminaltattoo.blogspot.com < / i> < / b >

russian criminal tattoo: epaulets, skulls and a spider web
< b > rusça suç dövme . Apoletler varlığı takan cezaevi hiyerarşisinde yüksek bir rütbe olduğunu gösterir . Kafatası varlığı bir katil olarak takan belirler . Örümcek Birden fazla anlamı olan bir sembol değil, cezaevinde zaman yapıyor , ırkçılık sembolize olabilir , bağımlısı uyuşturucu , vb bu blogda bu konu hakkında daha fazla bilgiMeksika dövme kültüründe , kafatasları ve iskeletler bir kutlama ile bağlantılı Day of the Dead . En yaygın temalar ve temsilcilikleri bulunmaktadır :şeker - kafatası ( parlak renkli ve çok süslü ) ,parti iskeletler ( El Dia de los Muertos çünkü < / i > üzüntü için bir zaman değil, sevinç ve kutlama için ) ve in- seven - bellek - dövme ( bu dövmeler kafatası tasarımındageçti kişinin özelliklerini şunlardır: en sevdiği çiçekler, onun / onu weaopns , yüz hatları , vb ) .
In- seven - bellek - dövme . Geçti kişinin bazı özellikleri hala mevcut (bıyık ve saç ) < / i > < / b >

Mexican tattoo: a fancy dressed skeleton playing a violin
tipik Meksika dövme : < / i > < / b >

bir keman çalmaya süslü giyinmiş iskelet a very popular Mexican holiday: the Day of the Dead
Meksikalılar için , El Dia de los Muertos bir kederli gün değil, aile toplantılarında ve tatil tezahürat bir gün < / i > < / b >< p style = "color : . beyaz , metin -align : haklı ; font-family : Arial , Helvetica , sans - serif ; font-size : Büyük ; " > Simya ve Magic -kafatası eski bir semboldür vesimya çeşitli düzenlemeleri vardır " karşıtların birliği " , çelişkili manzarası , iyi ve kötü arasında bir hiç bitmeyen çatışma aksine bir uyum bir bileşim kabul eden bir eski bir doktrin .
kafatasısimya sembolleri bir biri 


Bilgelik - bazen , bir kafatası dövme ölüm hayat bir süreklilikolgun gerçekleştirilmesi ve ölüm kabul etme yeteneği bir sembolüdür . Bir kişi o tam yaşam takdir öğrenebilirsiniz ölüm varlığı ile yaşayabilir sadece bu olduğu için bu çok önemlidir .
bilgelik sembolü olarak kafatasının bir ortaçağ tasviri

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top