Kadınsı dövmeler kısmen tuval kendisi için en estetik, bazılarıdır. Kuşkusuz, kadın hemen her şeyi belli bir güzellik getirir. Kadınlar aslında görkemli yaratıklar ve onlar iyi onlar kesinlikle bunu yaparken iyi bakmak yapabilirsiniz olsun ya da değildir. Güzel bir kadın üst olabilir tek şey iyi onun mürekkebi giyer güzel bir kadın.

kadınsı dövmeler

bayan kol dövmeleri

parmak dövmeleri

Onlar ana gitti ve herkes kendi bireysellik kalıcı bir tasarımı vardı önce dövmeler önceki gün, dövmeler engebeli ve erkekçe idi. Sembolizm mahkumlar ve denizciler kazınmış. Kadınsı dövmeler onlar, küçük, yumuşak, narin, ve en önemlisi form uydurma konum, tersi vardır. Hemen hemen herhangi bir görüntü kadar yumuşamış veya verilebilir bir "güzel" bir kadın dövme çiçek, ya da durmadan popüler kelebek olmak zorunda değildir bu yüzden hissediyorum.

Doğru tarzı, gölgeleme ve yerleştirme ile bir hançer ile bir yılan tatlı şey haline gelebilir. Ne kadınsı dövmeler ile en önemli boyut ve yerleştirilmesidir. Kadınsı dövmeler iyi çalışır küçük tarafında havalandırma, bunu yapmak için ezici olmadan bir kadının güzelliğini iltifat edilmelidir. Küçük dövmeler genellikle, ince zarif, ve bir bayan çekici-tipik özelliklerdir.

Yerleştirme kadınsı dövmeler ile köşe taşıdır. Dişiler zaten güzelliği parça ve dövmeler sadece zaten orada ne vurgulamak gerekir. Doğru vurgu almak için, parça mükemmel bir yerde olmak zorundadır. Ayak bileği dövmeleri, tüm yol karmaşık bir kalbe bir çapraz gibi basit bir şey için giderek popüler bir manzara. Diğer kadınsı yerler şunlardır; kulak arkasında, ayak, ense, omuz bıçak, bilek ve köprücük kemiği. Şehvetli bir tarafı ile gizli isyancılar için, kalça üzerinde küçük bir dövme son derece uygundur. Kaburga dikkate zayıf bir yer değil ama dışarı zor olanlar için vücut ile akar şaşırtıcı bir şey için bu kadar boşluk var. Bir kadınsı dövme göz önüne alındığında, anahtar bütün eğrileri ve kenarları vurgu sahip olmaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder

 
Top